Tajne akta Nikoli Tesli.

Gdybym spytała was, kto był największym geniuszem minionego stulecia, to większości z stanąłby przed oczyma portret Einsteina. Dlaczego tak się dzieje? Czyżby świat zapomniał o najwybitniejszym geniuszu stąpającym po tej planecie? Mowa teraz o Nikoli Tesli, wybitnym naukowcu, dzięki któremu nasz obecny świat tak wygląda. W czasach, w których żył Tesla robiono wszystko, by stłumić jego geniusz, teraz robi się wszystko, by świat o nim zapomniał. Dlaczego w szkole uczymy się o Edisonie, który był złodziejem i oszustem, wykorzystał Teslę do pracy dla niego, po czym zwyczajnie mu nie zapłacił?
To Thomas starał się sprawić, by mężczyzna popadł w niesławę, by brano go za szaleńca niebezpiecznego dla ludzkości. Jak powszechnie wiadomo Edison lubował się w prądzie stałym, którego dostarczenie do domostw i przedsiębiorstw było bardzo kosztownym przedsięwzięciem, gdyż wymagało sporo urządzeń. Zgadnijcie, kto na tym zarabiał? Oczywiście, nikt inny jak Thomas Edison, a teraz pomyślcie jak bardzo wkurzył się, kiedy Nikola wyskoczył mu ze swoim wynalazkiem, jakim był prąd przemienny, który byłby dużo tańszy od tego oferowanego przez niego. Cóż z tym fantem mógł zrobić nasz wynalazca żarówki? Nie pozostało mu nic innego, jak przejść do ataku i pokazać ludziom, że to co oferuje Tesla jest niebezpieczne dla ludzi i dla zwierząt, a zrobił to rażąc prądem przemiennym np. słonie.


Wynalazki Tesli:

 • Samochód napędzany elektrycznością ziemską - posiadał on silnik, który nie potrzebował paliwa, by działać. (Zgadnijcie, dlaczego nikt go nie produkuje).
 • Bezprzewodowa elektryczność - broń oparta na strumieniu cząstek nazywaną technologią ''gwiezdnych wojen''.
 • Radio
 • Laser
 • Promieniowanie rentgenowskie
 • Komunikacja bezprzewodowa
 • Technologia komórkowa
 • Mikroskop elektronowy
 • Technologia mikrofalowa
 • I wiele innych...

Tesla przewidział takie rzeczy jak Black Berry, wynalazł urządzenia powodujące trzęsienia ziemi, czy zmianę pogody, a także technologię pozwalającą detonację rakiety w ruchu.

Ale dlaczego to wszystko piszę? Po co wspominam o człowieku, który wyprzedził swoje czasy podobnie jak Da Vinci? Otóż dlatego, że to właśnie z Tesli zrobili szaleńca i pozwolili by popadł w zapomnienie. Teraz zastanówcie się dobrze, kto jest posiadaczem wszystkich tajnych patentów Nikoli? Oczywiście, że Amerykanie, którzy zaraz po śmierci skonfiskowali wszystkie prywatne rzeczy naukowca. Po co było konfiskować projekty szaleńca? Otóż po to, by wykorzystać je w wojskowości. To Ameryka jest hegemonem, który żeruje na ludziach i ich wiedzy. 37 lat po śmierci Tesli, za każdym razem, gdy został wydany publiczny wniosek o wydanie zebranych dokumentów, FBI twierdziło, że nie posiada informacji o miejscu ich przechowywania, dokładnie tak samo jak wywiad wojskowy i biblioteka kongresu. W 1990 roku rząd USA rozpoczyna projekt HAARP, który bazuje na projekcie Nikoli o kontrolowaniu pogody. Przypadek? Wyobraźcie sobie, że Amerykanie są w posiadaniu projektów, o których my nie mamy pojęcia, a które nie są wykorzystywane w celu czynienia dobra... 

6 komentarzy:

 1. prosze o wiecej artykulow o wynalazkach Nikolasa tesli lubie czytac iporownywac z tym co juz wiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuję że jeszcze nieraz zagości na łamach tego bloga. :)

   Usuń
 2. Czczę Go jak Boga!Gdy przynoszono Mu talerz z obiadem,potrafił dokładnie określić wagę poszczególnych składników dania..

  OdpowiedzUsuń
 3. W MOJEJ GŁOWIE ZAWSZE POJAWIAJĄ SIĘ DWAJ WIELCY GENIUSZE....LEONARDO DA VINCI I NIKOLA TESLA!!! TO PRAWDA ŻE SIĘ ROBI WSZYSTKO ABY ŚWIAT O NIM ZAPOMNIAŁ. CHCIAŁ DAĆ LUDZKOŚCI WOLNĄ ENERGIE...CO BY ZAOWOCOWAŁO ŻE NIKT NIE MUSIAŁ BY PRACOWAĆ...PRACA BY OCZYWIŚCIE ISTNIAŁA...KAŻDY BY MÓGŁ PRACOWAĆ W TAKI SPOSÓB JAKI BY CHCIAŁ. KAŻDY BY ROBIŁ DLA INNYCH ...NP. WYTWARZAŁ BY JAKIEŚ DOBRA CZY UPRAWIAŁ ZIEMIE ...PONIEWAŻ BYŁA BY TO JEGO WIELKA PASJA. LUDZKOŚĆ BYŁA BY NA PRAWDĘ WOLNA...ENERGI BY BYŁO DLA KAŻDEGO TYLE ŻE NIKT NIE WIEDZIAŁ BY CO Z NIĄ ZROBIĆ...WSZYSTKIE WARSZTATY I ZAKŁADY PRODUKOWAŁY BY WSZYSTKO ZA PÓŁ DARMO...WSZYSTKO BY BYŁO NIEBYWALE TANIE JAK BARSZCZ...WSZYSTKIEGO BY BYŁO W BRÓD. WIELU KONSTRUKTORÓW WYNALAZŁO SILNIKI NA WODÓR, WODĘ, SILNIKI ELEKTRYCZNE CZY ELEKTROMAGNETYCZNE...WSZYSTKIE TE PROJEKTY SĄ WYKUPOWANE PRZEZ MAFIE BANKOWO-NAFTOWE. I ONI NIE CHCĄ DAĆ LUDZKOŚCI WOLNĄ ENERGIE...AARON RUSO ZAPYTAŁ SIĘ ROCKEFELLERÓW O WOLNĄ ENERGIE...ONI ODP. MU ŻE TAK OWSZEM JEST TAKA I BĘDZIE ONA DANA LUDZKOŚCI ALE BEDZIE ONA POD NASZĄ KONTROLĄ I NIE BĘDZIE ONA ZA DARMO. ZAMIAST TESLI WYPROMOWANO KANALIE EDISONA I A. EISENSTEINA ...ZAMIAST WIELKIEGO SŁOWIANINA I GENIUSZA MAMY TE ŻYDOWSKIE MIERNOTY NA PIEDESTALE TZW. NAUKI.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co dalej pytasz? Dalej zanykaja usta...

  OdpowiedzUsuń

TOP 10