Teorie spiskowe - krzywdzące określenie.

''TEORIE SPISKOWE'' - na dźwięk tych słów, u większości ludzi włącza się czerwona lampka. To określenie kojarzy się z wariatami i oszołomami, którzy wszędzie dookoła węszą spisek. Niesłusznie! To zwykły stereotyp. Owszem, są i tacy którzy rzeczywiście popadają w paranoję, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka jest krzywdzące i niesprawiedliwe! Czy teorie spiskowe są rzeczywiście tylko zwykłymi wymysłami? A może ten termin stworzono po to, by z ludzi poszukujących prawdy zrobić szaleńców? Przyjrzyjmy się bliżej tej kwestii.

Zaczynamy!

TEORIE SPISKOWE - COŚ W NICH JEDNAK JEST...

Określenie ''teorie spiskowe'' zostało wypromowane przez CIA (ciekawe, prawda?) w latach 60, bodajże w 1967 roku. Celem miało być ośmieszanie i dyskredytowanie niewygodnych dla elit faktów, a konkretnie - zabójstwo Johna F. Kennedy'ego.

Oprócz tego można do nich zaliczyć min: 

 • Projekt MKUltra.
 • Operację Paperclip.
 • Powstanie FED-u (Banku Rezerw Federalnych)
 • ''Zamachy'' na wieże WTC.
Co prawda projekt MKUltra został już odtajniony, ale to tylko potwierdza, że nie każda teoria spiskowa jest bzdurą.

Ogólnie rzecz biorąc powyższe wydarzenia są częścią olbrzymiej układanki zwanej NWO. Ale o tym za chwilę. Najpierw chcę wam coś przekazać:

NIGDY, ALE TO NIGDY NIE ODRZUCAJCIE ŻADNEJ INFORMACJI TYLKO DLATEGO, ŻE KTOŚ NAZWAŁ JĄ TEORIĄ SPISKOWĄ!!!

Jak już mówiłem, to określenie jest krzywdzące i niesprawiedliwe! Ludzie szukający prawdy są przez nie traktowani jak oderwane od rzeczywistości dziwaki! Pytam się: dlaczego? Ja wierzę w wiele ''teorii spiskowych'', ale jakoś nie siedzę roztrzęsiony w kącie z foliową czapką na głowie i nie wrzeszczę ''spiski, spiski, spiski!!!''. Po prostu myślę samodzielnie. Analizuję to co usłyszę i przeczytam. Łączę ze sobą fakty i na ich podstawie osądzam, czy dana teoria jest sensowna czy nie. Jeśli jest - zagłębiam się w nią bardziej. Jeśli zaś nie - odrzucam ją. Tyle w temacie.

Dlatego ja, postaram się w tym artykule uświadomić was, że spora część teorii spiskowych jest ukrywanymi przez elity niewygodnymi faktami.

Sztandarowym przykładem jest tutaj właśnie...

NWO.

Czyli Nowy Porządek Świata (New World Order). Powiem szczerze - nazywanie tego teorią spiskową jest skrajną ignorancją i głupotą. A w najlepszym razie oszukiwaniem samego siebie. Dowodów, że NWO jest faktem jest tak dużo, że trzeba być ślepym i głuchym aby ich nie dostrzec. 
Przytoczę na początek cytat z książki Davida Rockefellera pt. ''Wspomnienia'' z 2005 roku:
''Niektórzy wierzą nawet że jesteśmy częścią tajnego kabalistycznego stowarzyszenia działającego przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych... Oraz że w konspiracji obejmującej cały świat zmierzamy do stworzenia jednej, globalnej struktury politycznej i ekonomicznej - jednego świata, jeśli tak wolicie to nazwać. Jeśli to jest stawiany mi zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny''.
Plus jeszcze: 
''Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata''.
Widzicie? Rockefeller chwalił się tym w najlepsze! Jasno i wyraźnie dał tym samym do zrozumienia, że plan NWO istnieje naprawdę i realizuje się on na naszych oczach. Jestem tylko ciekaw, jaki miał na myśli kryzys. Pewnie chodziło mu o ogólnoświatowy krach gospodarczy, przy którym ten na Wall Street to małe piwko. Islamiści w Europie rozpętają chaos, a gdy USrael wykończy Syrię (oby nie!), wtedy weźmie się za wprowadzanie ''demokracji'' w Iranie. Wierzę tutaj mocno w Rosję. Mam wielką nadzieję, że nie sprzeda Iranu... 
W każdym razie zdaję sobie sprawę, że głównym celem tego wszystkiego jest jest III wojna światowa. Po takim kryzysie, skąpane w krwi narody z pewnością zaakceptują Nowy Porządek Świata... 

Teraz zacytuję jego ''kolegę''."Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa''. - Mayer Amschel Rothschild.
Rothschildowie, wraz z innymi potężnymi rodami, kontrolują cały ten złodziejski i zbrodniczy system finansowy. To jest chyba oczywista oczywistość. Ograbiali, ograbiają i będą ograbiać całe narody z ich dóbr. Gdy któryś im fiknie - wszczynają w nim rewolucje i zamieszki, albo pogrążają go w kryzysie ekonomicznym. 
Są odpowiedzialni między innymi za:
 • Rewolucję Francuską.
 • Rewolucję bolszewicką - a co za tym idzie - powstanie komunizmu.
 • Pierwszą i drugą wojnę światową.
 • Zamordowanie JFK.
 • Zniszczenie wież WTC.
 • Zatonięcie Titanica? (link)
 • I całe mnóstwo innych tragedii...
Andrew Jackson powiedział kiedyś że:
"Gdyby ludzie znali funkcjonowanie systemu pieniężnego, rewolucja wybuchłaby jeszcze przed świtem".
Czy ja wiem? Ludzkość jest obecnie tak zabiegana i omamiona, że chyba nawet taki wstrząs nie zmotywowałby ich do rozwalenia tego zgniłego systemu. Ale może się mylę...

Adam Weishaupt, założyciel Zakonu Iluminatów (oświeconych) był jedynie marionetką w rękach Rothschildów! Mayer wyznaczył go do kierowania tą tajną organizacją, ale to jego rodzina pociągała za sznurki. 


Siedem celów iluminatów:


 1. Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.
 2. Likwidacja postaw patriotycznych.
 3. Likwidacja własności prywatnej (późniejszy komunizm Marksa).
 4. Likwidacja prawa dziedziczenia własności.
 5. Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.
 6. Zniszczenie wszelkich religii (poza judaizmem).
 7. Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji, globalnego Rządu Światowego
Ogólnie rzecz biorąc - jeden światowy rząd, jedno światowe społeczeństwo, jedna światowa armia, jedno światowe państwo, jedna światowa waluta, jedna światowa religia i jedno światowe prawo.
Spójrzcie tylko co dzieje się na świecie! Pomyślcie trochę!

Nachalne promowanie LGBT jako coś zupełnie normalnego, islamski najazd na Europę, poprawność polityczna i zamykanie ust ludziom mówiącym głośno prawdę, terroryzm jako narzędzie USA (i banksterów!) do bezprawnego napadania i okradania innych krajów (Afganistan, Irak, Libia, Syria itd.), a także straszenia społeczeństw i stopniowego odbierania im wolności, upadek moralności i wyższych wartości, pozbawianie zdolności samodzielnego myślenia przez media, szkołę i religię, a nad tym wszystkim stoi chciwa do granic możliwości finansjera!

I co? Układa się to w logiczną całość? Myślę że tak. Plan iluminatów postępuje...

Ale i tak w końcu przegrają! Ten zgniły system nie ma prawa się długo utrzymać! Zresztą, Biblia to już dawno przewidziała... 

Pora na kolejne cytaty:

 ''Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest''. - Benjamin Disraeli, premier Wielkiej Brytanii.
"Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę".- Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, "Coningsby", Londyn 1847 r.

Taka jest prawda, moi kochani. Rządy to tylko pionki mające odciągać uwagę społeczeństwa od faktycznych ''panów'' świata. Mam tu na myśli bankierów i szefów największych korporacji. 

Nawet w Star Treku już nie wytrzymali... 😉


Dalej mamy Thomasa Jeffersona...

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom na kontrolę emisji ich waluty najpierw przez inflację, a potem deflację, banki i korporacje, które wyrosną wokół banków zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne na kontynencie, który podbili ich ojcowie. Władza emisji powinna być odebrana bankom i odzyskana przez ludzi, do których prawnie należy".


I Abrahama Lincolna:


"Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości".  


Oni zdawali sobie sprawę, że banki to wiecznie nienażarte potwory. Mieli świadomość, że gdy przejmą one pełną kontrolę nad pieniądzem (co niestety już zrobiły!!! 💀) staną się prawdziwym przekleństwem dla ludzi.


Przypomnę że dług światowy jest dziś nie do oszacowania!!! Kwotę tą można liczyć w setkach bilionów dolarów! 


Policzmy więc: Załóżmy że świat jest zadłużony na 175 bilionów dolarów. Ludzi jest obecnie w sumie około 7,5 miliarda... 


Obliczyłem to sobie na kalkulatorze i wyszło mi, że na JEDNEGO tylko człowieka przypadłoby w zaokrągleniu, bagatela - 23300 $ długu!!! Czyli w przeliczeniu na polskie złotówki - jakieś 90 tysięcy złotych!!! Za taką kasę można by kupić wysokiej klasy samochód!

Zaznaczam, że to nie są jakieś profesjonalne wyliczenia, a jedynie moje spekulacje. Kwota ta może być oczywiście niższa. Albo wyższa...

Gdzie jest serce finansjery? Trudno powiedzieć. Można rzec, że ma ich kilka. Są to przede wszystkim:
 • City of London.
 • Wall Street.
 • Bank Rezerw Federalnych (FED).
 • Bank Światowy.
 • Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW).
Ale największym i najważniejszym jej sercem może być... WATYKAN!

Napisałem że MOŻE BYĆ, ponieważ nie ma na ten temat zbyt wiele informacji. Są jednak przesłanki ku temu, że nawet najpotężniejsze rodziny banksterów, jak Rothschildowie czy Rockefellerowie, to jedynie marionetki w rękach Watykanu!

Zapoznajcie się z tymi trzema linkami:
Towarzystwo Jezusowe kontroluje Rothschildów.
Rotszyldowie - strażnicy papieskiego skarbca - piątek trzynastego to zły dzień dla banksterów.
Władza Watykanu.

Czy Watykan naprawdę rządzi całym ziemskim globem? Czy takie malutkie państewko może mieć tak olbrzymią władzę? Sam nie wiem. Oceńcie sami. 


Nie ulega jednak wątpliwości, że Watykan nie ma nic wspólnego ze świętością...
Polecam wam poczytać o P2 (Propaganda Due).

Mówi się o okrucieństwach organizacji przestępczych takiej jak Camorra, Los Zetas, Yakuza czy Mara Salvatrucha, ale przy tym, co robi finansjera, wypadają jak kompletni amatorzy. Zresztą, nie zdziwiłbym się, gdyby i one były na usługach banksterów. Mogłyby wykonać za nich masę brudnej roboty...


Należy również wspomnieć o roli Żydów w tworzeniu Nowego Porządku Świata, gdyż jest ona ogromna. 


Pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych mówił o nich tak:Żydzi, jak pokazuje historia, gdziekolwiek się nie pojawili, tam siali niezgodę i szkodzili. Nie cofnęli się przed niczym, gdy w grę wchodziły wpływy i pieniądze. Ich chciwość i przebiegłość nie znała granic. Oszustwo i zdrada były dla nich normą. Każdy naród przyjmujący ich do siebie, prędzej czy później gorzko tego żałował.

Pozwolę sobie zacytować jeszcze kilka osób:
''Ale Żydzi są tak zatwardziali, że nie słuchają, choć pokonani zeznaniami nie cofną się ani centymetr. To szkodliwy naród, ciemiężący wszystkich ludzi swoją lichwą i zdzierstwem. Kiedy księciu albo sędziemu dadzą 1.000 florynów, wyduszą z niego 20.000. Musimy ich się strzec”. - Marcin Luter.
"Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co dla nas jest święte i odwrotnie: miłe jest wszystko, co w nas obrzydzenie wzbudza. Żyją ściśle zespoleni, wspierając się nawzajem, nienawidząc natomiast obcych i rozkładając ich." - Tacyt.
''Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata.Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaka budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.'' - Antoni Słonimski (ŻYDOWSKI poeta!)

Oczywiście nie każdy Żyd jest od razu chciwym, podłym sukinsynem. Również nie każdy muzułmanin jest od razu terrorystą. 

Pamiętajmy - nie mierzmy wszystkich jedną miarą!

Prawda jest jednak taka, że to właśnie Żydzi kontrolują w zdecydowanej większości system finansowy. Niemalże wszyscy z 13 rodów Iluminatów są Żydami.


A teraz uwaga! Mam wam coś bardzo ważnego do przekazania: Niemal wszyscy dzisiejsi Żydzi nie są Semitami!!! To niejacy Chazarowie, starożytny, azjatycki lud, który to w VII lub w VIII wieku n.e. przeszedł na judaizm, po czym rozproszył się po całym świecie. Nie mają absolutnie nic wspólnego z biblijnymi Żydami, oni się jedynie pod nich podszywają! Powiedzcie mi, dlaczego osoby sprzeciwiające się poczynaniom Chazarów nazywa się antysemitami? To proste - żeby ich zbrodnie pozostały bezkarne! Oni nie są ludem semickim, dlatego nazywanie ludzi ich krytykujących ''antysemitami'' jest po prostu bez sensu! Koniec i kropka!


Więcej informacji na temat Chazarów znajdziecie w tych dwóch artykułach:

Kochać Żydów czy nienawidzić?
Sami Żydzi przyznają, że nie są potomkami starożytnych Izraelitów!

Muszę jednak przyznać, że smykałkę do interesów mają niesamowitą. Ta umiejętność, połączona z lisią przebiegłością sprawiła, że Żydzi mają dziś tak wielką władzę.

Wrzucę jeszcze na koniec garść cytatów: 


''Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową.''  - Josiah Stamp, Gubernator Banku Anglii.
''Nie chcę narodu myślicieli, chcę narodu robotników'' - John D. Rockefeller.
"Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy. Kto tworzy pieniądze, rządzi światem." - Henry Kissinger.
 "Nie zamierzamy osiągnąć Nowego Porządku Świata bez płacenia za niego krwią i pieniędzmi." - Rada Stosunków Zagranicznych, 1975 r.
"Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna." - Ted Turner, właściciel CNN, członek klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych.
 "Raport 11 września to żart... Tak samo jak Hitler cynicznie wykorzystał w 1933 spalenie budynku parlamentu, Reichstagu, tak i nasz prezydent zrobił to samo 11 września. Zamachy z 11 września zostały precyzyjnie zaaranżowane, aby mogli je w ten sposób wykorzystać. Cała wojna z terroryzmem została oparta na tym oszustwie." - Ray McGovern Doradca Federalny siedmiu amerykańskich prezydentów, przewodniczący Krajowych Oszacowań Wywiadu i oficer Centralnej Agencji Wywiadowczej CIA.
 "Każdy głupiec może spojrzeć na filmy z 11 września i zobaczyć jak budynki są wysadzane w powietrze... Po prostu staram się powiedzieć, co potwierdzają dowody. Miałem szkolenie inżynierskie na Georgia Tech i wiem dobrze, kiedy budynek jest wysadzany przez materiały wybuchowe.''  - Paul Craig Roberts, Sekretarz Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie, twórca reaganomiki.
"Zorganizowaliśmy atak na Irak, ponieważ dosłownie cały pływa w ropie. Kwestia broni była tylko pretekstem biurokratycznym."
- Paul Wolfowitz, Wiceminister Obrony Stanów Zjednoczonych i Dyrektor Banku Światowego, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).
I wisienka na torcie:
...Samo słowo ''tajemnica'' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń... ...Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.'' - John Fitzgerald Kennedy. 

To tyle jeśli chodzi o cytaty. Po więcej zapraszam tutaj.

Tutaj macie wyczerpujący opis tego, czym jest NWO, jak jest wprowadzane i kto za nim stoi.


Tutaj macie z kolei film przedstawiający historię Banku Rezerw Federalnych. Jest podzielony na trzy części - część 1, część 2 i część 3.A jako dopełnienie, obejrzyjcie sobie przedśmiertny wywiad z Aaronem Russo.

Dobra, chyba rozjaśniłem wam już dosyć kwestię NWO, prawda?

LUDZIE!


Ile jeszcze będziemy pozwalać doić się jak krowy?! Finansjera jest ponad prawem, powiem więcej - ona je tworzy! Na naszych oczach dochodzi do prawdziwej zbrodni na ludzkości! 

A ludzie tymczasem wolą się karmić jakimiś durnymi newsami o celebrytach! 
Halo! Budzimy się! Musimy szybko coś wymyślić, bo w przeciwnym razie, przyszłym pokoleniom przyjdzie zapłacić bardzo wysoką cenę za naszą ignorancję i niewiedzę! Będą tyrać i cierpieć przez całe swoje życie, aby im żyło się lepiej i dostatniej!
TO NIE JEST ŻADNA TEORIA SPISKOWA! TO FAKT! 

NWO zbliża się wielkimi krokami... I tylko od nas zależy czy rozleci się w pył, czy rozjedzie nas jak walec!

PODSUMOWUJĄC:

Nie traktujcie z góry ludzi wierzących w spiski jak wariatów! To często bardzo mądrzy ludzie z otwartymi, światłymi umysłami. Zdarzają się oczywiście i tacy, którzy popadają w chory obłęd, ale zapewniam, że są zdecydowaną mniejszością.

Nie dajcie się zwieść temu określeniu! Drążcie temat nawet wtedy, gdy ma przyklejoną łatkę pt. ''teorie spiskowe''. Wiele z nich okazało się prawdą, dlatego warto się w nie zagłębić! To właśnie dzięki nim obudziła się we mnie świadomość! Pokazały mi, że istnieje inna, nieznana ogółowi rzeczywistość. Gdyby nie mój kolega Artur (pozdrawiam Cię stary!), który mnie zaznajomił z nimi, pewnie do dziś byłbym lemingiem ślepo wpatrzonym w szklany ekran.

Szukajcie prawdy! Ona nas wyzwoli!

MYŚLCIE SAMODZIELNIE!
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

TOP 10